Про компанію

Офіційний сайт: digidrol.com.ua
Виробниче Підприємство "DIGIDROL" вже двеннадцать років радує своїх клієнтів бездоганною якістю своєї роботи на ринку виробництва устаткування для очищення води, а також генераторів озону для знезараження води і повітря. Пропонована нами номенклатура включає як побутові установки, так і високопродуктивне устаткування, використовуване в різних галузях промисловості. Компанія "Дигидрол" є спеціалізованим підприємством, що здійснює увесь комплекс робіт, пов'язаних з водопідготовкою і знезараженням озоном на промисловому рівні.
     Ми пропонуємо Замовникові увесь необхідний комплекс якісних послуг - попереднє консультування, проектно-изыскательные роботи, постачання і монтаж устаткування, гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування. При цьому гарантується висока якість і професійна відповідальність на усіх етапах роботи. 
     Починаючи з 1999 року - моменту створення підприємства - наші інженери і технологи успішно вирішують завдання будь-якої складності, пов'язані з водопідготовкою, водоочисткою, а також знезараженням озоном води і повітря. Багаторічний досвід роботи, а також безперервне вдосконалення інженерно-технічним складом своїх професійних навичок дозволяють нам з максимальною ефективністю застосовувати передові світові технології очищення і знезараження води і повітря, а також використати власні унікальні розробки в цій області.


Подивитися презентацію ПП "DIGIDROL''

 
 

Контактна особа

Контакти

ПП Дигидрол
(основний офіс)

69123, Україна, Запорізька, г. Запорожье, Строителей, 11, 7, будинок
  • +38 (061) 278-83-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create